Miasta

Jaka pizza w Lublinie?

Jaka pizza w Lublinie?

Jaka pizza w Lublinie jest najlepsza? Jaki ma ona smak? Zadajmy takie pytanie mieszkańcom tego miasta a na pewno…usłyszymy różnego rodzaju opinie. W szczególności od młodych osób, które bardzo często odwiedzają takie właśnie lokale. W dobrej pizzerii Salsa z Lublina zawsze się najemy. taka jest pierwsza zasada. Chociaż niech Was nie zdziwi sytuacja, że Wy powiecie, iż w Lublinie lokal A jest naprawdę ekstra, fajny i w ogóle. Z kolei Was drugi rozmówca powie, że tylko lokal B dba o swoich klientów i podaje bardzo dobrą pizzę, bo w lokalu

A kiedyś na coś tam się nacieliście. Każdy z nas ma na ten temat naprawdę inne zdanie i jak najbardziej ma do tego prawo. Bardzo dobra pizza to taka na naprawdę fajnym cieście w wersji cienkiej lub grubej, nadziewanej lub bez nadzienia. Do tego świeże składniki, które nie są odmrażane codziennie i zamrażane. Skoro mają być świeże, to niech będą codzienne kupowane u jakiegoś naprawdę dobrego i zaufanego sprzedawcy. Skoro mowa o składnikach na pizzę, to warto zatrzymać się ciut dłużej nad tym tematem, bo tych składników może być naprawdę dużo. Podstawą przede wszystkim jest dobry sos pomidorowy, którzy przyrządzony jest ze świeżych pomidorów wody i innych tajemnych składników, które siedzą w głowie kucharza.

Każdy kucharz ma swój sposób na dobry sos, który jest bazą. To właśnie na tym sosie lądują różnego rodzaju dodatki, jak chociażby ser, kiełbaski, bekon, mięso kebab, wieprzowina i wiele innych. Do tego może dojść jeszcze kukurydza, groszek, fasola, papryka w różnych wersjach kolorystycznych i wiele, wiele innych dodatków. Ser również może występować pod postacią żółtą, czyli tradycyjny ser topiony, jak również pod postacią białą – mozzarella. Wybór składników i smaków zależy tak naprawdę od Was. Czy bardziej do gustu przypadnie Wam pizza z sosem czosnkowym, czy jednak wystarczy Wam sam ketchup? A może postawicie na coś naprawdę ostrego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *