Miasta

Pyszne jedzenie na Ruczaju

Sporo moich przyjaciół dopytuje o kwestie tego, jakie knajpy zaleciłbym im, jeżeli chcieliby zjeść coś dobrego w Krakowie na Ruczaju. Dopytują o to z powodu dobrej wiedzy o tym mieście, która pojawiła się w czasie nauki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Miło jest mi odpowiadać na to pytanie, aczkolwiek mimo to zapragnąłem napisać ten artykuł, ażeby przedstawić cenne wiadomości na temat lokali w Krakowie na Ruczaju, jakie wypada sprawdzić. Żyję w przekonaniu, że zerkać będą na moją stronę nie tylko bliscy przyjaciele, ale także pozostali użytkownicy komputerów. Omówmy więc szczegóły.

Pho Hanoi

Pho Hanoi to wietnamska restauracja zlokalizowana na Ruczaju w Krakowie. Zjeść w Pho Hanoi ma się możliwość sporo oryginalnych potraw, które zawsze są świeżutkie. Ich cena nie jest straszna, a atmosfera jest miła. Warto wypróbować.
Strona www: http://www.phohanoiruczaj.pl/
Telefon: 517 988 534

Green frog

Na tej liście postanowiłem dać pierogarnię, to z powodu tego, że sam jestem oddanym wielbicielem pierogów. Kiedy chodzi o ten typ knajp, to mogę zaprezentować w tym miejscu pierogarnię Green Frog, w której kupić da się sporo zróżnicowanych pierogów o niezwykle fajnym smaku.
Strona www: http://www.pierogiruczaj.pl/
Telefon: 668 371 432

Restauracja Siódme Niebo

Gdy marzysz, aby dotrzeć do knajpy, w jakiej poczujesz się jak w niebie, to musiałbyś wypróbować tę miejscówkę, bezapelacyjnie. To tam oferowane są pyszne dania, jakie spożyć można w pojedynkę, z narzeczoną lub z dziećmi. Doskonały klimat, pomocna załoga. Poważnie, polecam.
Strona www: http://restauracja-siodme-niebo.pl/
Telefon: 12 315 34 64

Pizzeria Rewolucja

Miłośnicy kuchni włoskiej, a zwłaszcza smakowitej pizzy mają obowiązek pomyśleć nad pizzerią Rewolucja, jaka dostarcza strasznie smaczną pizzę w lokalu, a także z dostawą do odbiorców na krakowskim Ruczaju. Starczy, że zajrzysz do ich menu, żeby wydedukować, że w restauracji dają dużo ciekawych pizz.
Strona www: https://www.pizzeriarewolucja.pl/informacje/pizza-ruczaj-krakow
Telefon: 885 686 676

Ufam, iż ta garść informacji przyda się Wam i systematycznie będziecie jej używać. Podsyłajcie również namiary lubiane przez Was jadłodajnie na krakowskim Ruczaju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *